خانواده عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر

خانواده: عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر محسن تنابنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت طلا زیاد کردن یافت

تسنیم نوشت:در حالی که کم کردن ارزش دلار موجب شده است تا سرمایه گذاران به سمت خرید طلا روی بیاورند، قیمت فلز زرد امروز جهت سومین جلسه متوالی زیاد کردن داشت و به

قیمت طلا زیاد کردن یافت

قیمت طلا زیاد کردن یافت

عبارات مهم : آمریکا

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۳ درصد زیاد کردن به ۱۳۲۶ دلار و ۶۸ سنت رسید.

تسنیم نوشت:در حالی که کم کردن ارزش دلار موجب شده است تا سرمایه گذاران به سمت خرید طلا روی بیاورند، قیمت فلز زرد امروز جهت سومین جلسه متوالی زیاد کردن داشت و به بالاترین رقم از ماه سپتامبر تاکنون رسید. قیمت طلا در مسیر ثبت پنجمین هفته افزایشی قرار گرفته است.

قیمت طلا زیاد کردن یافت

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد زیاد کردن به 1326 دلار و 68 سنت رسید. قیمت طلا از ابتدای هفته جاری تاکنون نیم درصد رشد داشته و این طولانی ترین رشد هفتگی از هفته نهایی به 14 آوریل تاکنون است.

قیمت طلای آمریکا نیز امروز با 0.3 درصد زیاد کردن به 1326 دلار و 90 سنت رسید.

تسنیم نوشت:در حالی که کم کردن ارزش دلار موجب شده است تا سرمایه گذاران به سمت خرید طلا روی بیاورند، قیمت فلز زرد امروز جهت سومین جلسه متوالی زیاد کردن داشت و به

شاخص دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی به پایین ترین رقم از 20 سپتامبر تاکنون یعنی 91.689 رسید. در حالی که بانک مرکزی اروپا این سیگنال را ارسال کرده که ممکن است امسال برنامه 2.5 تریلیون یورویی محرک اقتصادی خود را کم کردن دهد، ارزش یورو در برابر دلار با جهش مواجه بود.

تقویت یورو معمولا با ارزان تر کردن طلای ارزش گذاری شده است به دلار جهت دارندگان سایر ارزها، موجب زیاد کردن تقاضا جهت فلز زرد می شود. برایان لن، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «تردید زیادی در مورد اینکه قیمت ها از الان تا چه زمانی رشد خود را ادامه خواهد داد وجود دارد… به رغم زیاد کردن قیمت بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا، با توجه به تضعیف ارزش دلار، انتظار می رود قیمت طلا در سه ماهه نخست سال همچنان زیاد کردن داشته است.»

دیگر عامل تضعیف ارزش دلار انتشار آمارهایی مبنی بر کم کردن قیمت های تولید کننده در آمریکا در ماه دسامبر جهت نخستین بار در طی حدود یک سال و نیم گذشته بوده هست. تورم پایین در سطح تولید کنندگان می تواند موجب تردید فدرال رزرو آمریکا نسبت به زیاد کردن زیاد قیمت بهره در امسال میلادی شود.

قیمت طلا زیاد کردن یافت

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs