خانواده عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر

خانواده: عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر محسن تنابنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث آینده مرد افغانی که بعد از تعرض به زن ایرانی،او را کشته هست، به قسم خوردن کشیده شد

دو سال قبل دختری به مأموران پلیس خبر داد که جسد مادرش را در منزل پیدا کرده ‌است. 

آینده مرد افغانی که بعد از تعرض به زن ایرانی،او را کشته هست، به قسم خوردن کشیده شد

عبارات مهم : ایران

دو سال قبل دختری به مأموران پلیس خبر داد که جسد مادرش را در منزل پیدا کرده هست.

کشور عزیزمان ایران نوشت: مأموران جسد زن میانسال را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را جهت مشخص شدن عنوان شروع کردند؛ هرچند در ابتدا تصور می شد این زن قربانی یک دزدی شده است است و به هم ریختگی منزل این را نشان می داد؛ ولی با بررسی زیاد مشخص شد این فرضیه درست نیست؛ چراکه هیچ قفلی شکسته نشده و عامل قتل به زور وارد منزل نشده بود.

با توجه به اینکه فقط یک گوشی گوشی که بسیار راحت و قدیمی بود، دزدیده شده است بود و اشیای قیمتی دیگر در منزل مانده بود، مأموران متوجه شدند این زن قربانی یک قاتل آشنا شده است هست. با ردیابی گوشی مقتول مشخص شد این تلفن دست یک مرد افغان در نزدیکی های مرز کشور عزیزمان ایران و افغانستان است.

آینده مرد افغانی که بعد از تعرض به زن ایرانی،او را کشته هست، به قسم خوردن کشیده شد

پیگیری های امنیتی مأموران نشان داد این مرد قصد دارد از مرز خارج شود. به این ترتیب دستور بازداشت مرد افغان صادر و او به پایتخت کشور عزیزمان ایران بازگردانده شد. متهم در بازجویی ها ادعا کرد هیچ اطلاعی از آینده زن میانسال ندارد و گوشی گوشی را هم از یک فرد غریبه خریداری کرده هست؛ ولی تحقیقات بعدی مأموران نشان داد این حرف درست نیست؛ چراکه متخصصان پزشکی قانونی اعلام کردند زن میا نسال قبل از فوت مورد تعرض قرار گرفته است.

آزمایش های دی ان ای انجام گرفته از متهم نیز این عنوان را ثابت کرد؛ همچنین گزارش شد این زن بعد از تعرض با یک روسری خفه شده است و این فوت احتمالاً نیمه شب اتفاق افتاده است که با وقت خروج متهم از پایتخت کشور عزیزمان ایران مطابقت داشت؛ به این ترتیب کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد.

دو سال قبل دختری به مأموران پلیس خبر داد که جسد مادرش را در منزل پیدا کرده ‌است. 

بعد از اینکه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و خواستار مجازات متهم شد، اولیای دم هم در جایگاه حاضر شده است و خواستار صدور حکم قصاص شدند.با آخر جلسه رسیدگی، هیأت قضات متهم را به قصاص محکوم کردند ولی این حکم با نقض قضات دیوانعالی روبه رو شد جهت همین این پرونده جهت دومین بار روی میز قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی دکتر محسن زالی و قاضی دکتر ابراهیم اسلامی قرار گرفت.

در آخرین توضیحات قضات دیوانعالی آمده است باتوجه به محتوای پرونده وانکار متهم و نبود دلایل کافی جهت قتل عمد این پرونده از موارد لوث هست. این متهم صبح دیروز در دادگاه باز هم منکر قتل شد و گفت حاضر است قسم یاد کند که مقتول را نکشته است.پس از آخر بیانات متهم، قضات جهت صدور حکم متهم وارد شور شدند.

آینده مرد افغانی که بعد از تعرض به زن ایرانی،او را کشته هست، به قسم خوردن کشیده شد

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ایرانی | دادگاه | زن ایرانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs