خانواده عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر

خانواده: عزادار بازیگر خانواده درگذشت پدر محسن تنابنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی حمایت ملک سلمان از بیانیه نشست ضدایرانی قاهره

به گزارش ایسنا به نقل از الشرق الاوسط، کابینه عربستان در جلسه دیروز (سه شنبه) در کاخ یمامه به ریاست ملک سلمان، پادشاه عربستان بیانیه نهایی نشست فوری وزرای خارجه

حمایت ملک سلمان از بیانیه نشست ضدایرانی قاهره

حمایت ملک سلمان از بیانیه نشست ضدایرانی قاهره

عبارات مهم : ایران

پادشاه عربستان از بیانیه نشست اخیر وزرای خارجه عرب در قاهره حمایت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از الشرق الاوسط، کابینه عربستان در جلسه دیروز (سه شنبه) در کاخ یمامه به ریاست ملک سلمان، پادشاه عربستان بیانیه نهایی نشست فوری وزرای خارجه عرب علیه کشور عزیزمان ایران در قاهره که کشور عزیزمان ایران را به حمایت از تروریسم و دخالت در امور داخلی کشورهای عربی متهم کرده بود، ارزشمند توصیف کرد.

حمایت ملک سلمان از بیانیه نشست ضدایرانی قاهره

به گزارش ایسنا، در پی حمله موشکی انصارالله یمن به فرودگاه بین المللی ملک خالد ریاض مقامات سعودی کشور عزیزمان ایران را به دست داشتن در این حمله متهم کرد و بعد از آن از وزرای خارجه تمام کشورهای عربی دعوت کردند تا به منظور مقابله با آن چه دخالت های کشور عزیزمان ایران می خواندند نشستی فوری برگزار کنند که این نشست دیروز (یکشنبه) در مقر اتحادیه عرب در قاهره برگزار شد و شرکت کنندگان در بیانیه نهایی ادعاهای بی اساس از جمله حمایت از تروریسم علیه کشور عزیزمان ایران و حزب الله مطرح کردند.

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در تصویر العمل به بیانیه نهایی نشست ضدایرانی قاهره، گفت: راه حل پرسشها جاری در منطقه که بخش عمده آن نتیجه سیاست های عقیم عربستان سعودی است صدور بیانیه ای فاقد ارزش نیست، بلکه راه حل دست برداشتن از دنباله روی از سیاست های رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایسنا به نقل از الشرق الاوسط، کابینه عربستان در جلسه دیروز (سه شنبه) در کاخ یمامه به ریاست ملک سلمان، پادشاه عربستان بیانیه نهایی نشست فوری وزرای خارجه

همچنین دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در رابطه با نشست قاهره و بیانیه اتحادیه عرب علیه کشور عزیزمان ایران گفت: مثل اینکه فلسطین کشوری عربی نیست. مگر نباید در بیانیه اتحادیه عرب کارها علیه فلسطین از سوی آمریکا و اسرائیل برجسته شود. همچنین فهرست کارها علیه کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار نیست که مطرح می شود و ما معتقدیم که اینها فاقد خاصیت هست. این فهرست نه واقعیت دارد نه در باور مردم منطقه تاثیر می گذارد. ما معتقدیم نمی شود با اسرائیل روی هم ریخت و علیه کشور عزیزمان ایران که به آشکار به دنبال احقاق حقوق مردم عرب سنی فلسطینی در غزه و نقاط دیگر دنیا است و حاضر است آنها را در دفاع از حقوقشان مسلح کند، اقدامی انجام داد.

واژه های کلیدی: ایران | قاهره | ایرانی | بیانیه | ایرانی | عربستان | وزارت خارجه | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs